Novinky

Skvělé hodnocení broušení parket

27.11.2017

Od spousty našich klientů získáváme důvěryhodné hodnocení konkrétních zakázek, podle kterých si můžete vybírat vlastní dodavatele! Podívejte se na krásné hodnocení broušení parket. Vy také si můžete jednoduše poptat téměř cokoliv a následně ohodnotit realizaci poptávky!

Pomáháme s TV Nova

17.10.2017

Každý den je ten pravý proto, abyste pomohli někomu kdo to potřebuje. My jsme se rozhodli pro spolupráci s pořadem Mise nový domov, který pomáhá lidem v tíživých životních situacích s úpravou jejich domova a vytvořením stabilního zázemí. Na další životní příběh ve spolupráci s Poptávej.cz se můžete podívat ve středu 18. 10. ve 20:20 hodin na obrazovce TV Nova.

Poptávej.cz je mistrem veřejných zakázek

29.9.2017

Chlubíme se dalším překonaným rekordem! Minulý měsíc jsme zveřejnili nejvíce veřejných zakázek na českém trhu. Děkujeme celému oddělení veřejných zakázek za výborně odvedenou práci a všem naším partnerům za spolupráci a důvěru.

Nový Iphone 6 za vaše hodnocení

5.9.2017

Ohodnoťte realizaci vaší poptávky a soutěžte o kultovní smartphone. V přehledu svých poptávek vyberte firmu, s kterou jste spolupracovali a přidejte hodnocení realizované zakázky včetně fotek. Tu nejlepší foto referenci odměníme novým iPhonem 6! Těšíme se na vaše fotky!

Jsme hrdi, že máme spokojené zákazníky

31.8.2017

Nedávno naši spolupracovníci vyplňovali anketu ohledně fungování našich služeb. Vyplývá z ní, že 91 % firem je spokojeno se službou Poptávej.cz a službu by doporučilo svým známým. Navíc, 93 % firem, které používají Poptávej.cz, uvedlo, že pravidelně realizuje zakázky. Ankety se zúčastnilo 522 respondentů. Děkujeme našim spolupracovníkům za přízeň a důvěru! Zdroj: Click4Survey

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.